FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Peter Mikael Helweg HeegaardProfessorDTU Bioengineering35 88 62 41pmhh@dtu.dk
Cassandre Juliette Harzo HellensbergAkademisk medarbejderDTU Bioengineeringcjhhel@dtu.dk
Jørn HejgaardDocent emeritusDTU Bioengineering45 25 27 36jh@bio.dtu.dk
Jakob Blæsbjerg HoofLektorDTU Bioengineering45 25 26 76jblni@dtu.dk
Fabiano Jares ContesiniForskerDTU Bioengineeringfajacon@dtu.dk
Sara KildgaardPostdocDTU Bioengineeringsarki@bio.dtu.dk
Rasmus Aslak Berlin KirstrandStuderende, Biotech AcademyDTU Bioengineeringrasbek@bio.dtu.dk
Inge KjærbøllingPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringingek@bio.dtu.dk
Susanne KoefoedLaboratoriefuldmægtigDTU Bioengineering45 25 25 16sk@bio.dtu.dk
Marie KraghPh.d.-studerendeDTU Bioengineering45 25 27 84mak@bio.dtu.dk
Andreas Hougaard LaustsenLektorDTU Bioengineering29 88 11 34ahola@bio.dtu.dk
Maria Louise LethPh.d.-studerendeDTU Bioengineering28 68 16 63malole@bio.dtu.dk
Marivic MartinPh.d.-studerendeDTU Bioengineering45 25 23 69marima@dtu.dk
Louise Otterstrøm MartinsenPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringlokm@dtu.dk
Jette MelchiorsenLaboriatoriefuldmægtigDTU Bioengineering45 25 25 02jeme@bio.dtu.dk
Charlotte TerkelsenServicemedarbejderDTU Bioengineering45 25 27 45chart@dtu.dk
Gerit TolborgPh.d.-studerendeDTU Bioengineering45 25 26 99genym@bio.dtu.dk
Elisabeth VargaGæste PostdocDTU Bioengineering45 25 26 43elisva@dtu.dk
Dario Vazquez AlbaceteCenter koordinatorDTU Bioengineering24 65 57 71davaa@dtu.dk
Marie Sofie MøllerAdjunktDTU Bioengineering45 25 27 41msm@bio.dtu.dk
Xiyan WangPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringxwan@dtu.dk
Christopher WorkmanLektorDTU Bioengineering45 25 27 00cwor@dtu.dk
Signe Holm NielsenPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringsiho@bio.dtu.dk
Kyle Rothschild-MancinelliPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringkyroma@dtu.dk
Bettina NonnemannPh.d.-studerendeDTU Bioengineering35 88 68 29benon@dtu.dk
Pernille NordbyPostdocDTU Bioengineering40 18 46 48pnord@bio.dtu.dk
Mads Dyrbing NorreIT SupporterDTU Bioengineering45 25 26 33manor@dtu.dk
Ulrich auf dem KellerProfessor MSODTU Bioengineeringuadk@dtu.dk
Taisia OlesenLaborantassistentDTU Bioengineeringtaan@dtu.dk
Simonas SavickasPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringsimsav@dtu.dk
Kresten Jon Kromphardt OlsenPh.d.-studerendeDTU Bioengineering22 32 35 17krjko@dtu.dk
James BarrettErasmus StuderendeDTU Bioengineeringjb1725@york.ac.uk
Regina Åris SchürmannLaborantDTU Bioengineering45 25 25 29rasc@dtu.dk
Louise BrogaardPostdocDTU Bioengineeringloun@dtu.dk
Anders Bech BruntseStuderende, Biotech AcademyDTU Bioengineeringabec@bio.dtu.dk
Sara Skøtt PaulsenPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringsaskp@dtu.dk
Bashar ShuokerGæste Ph.d.-studerendeDTU Bioengineeringbassh@dtu.dk
Anette SkafteService assistentDTU Bioengineeringaska@dtu.dk
Nicole CiacotichPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringnicciac@dtu.dk
Sagarika DeviPostdocDTU Bioengineeringsadevi@dtu.dk
Clara Christina EkebjærgStudentermedhjælperDTU Bioengineeringccek@dtu.dk
Carsten EriksenPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringcarer@bio.dtu.dk
Berthe Katrine FiilForskerDTU Bioengineeringbefiil@dtu.dk
Mads FogStuderende, Biotech AcademyDTU Bioengineeringmadsf@bio.dtu.dk
Bo SørensenIT-ChefDTU Bioengineering20 93 14 59bsoe@dtu.dk
Bastian Barker RasmussenPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringbbara@bio.dtu.dk
Katherina Garcia VanegasPostdocDTU Bioengineeringkgava@bio.dtu.dk
Susanne Manuela GermannPostdocDTU Bioengineeringsumge@dtu.dk
Mads Frey HallingLaborantpraktikantDTU Bioengineering20 67 19 45mafha@dtu.dk
Karin HammerProfessor emeritusDTU Bioengineering45 25 24 96kha@bio.dtu.dk
Flemming G. HansenLektor emeritusDTU Bioengineering45 25 25 05fgha@dtu.dk
Andreas H. R. HeidemannAnalyse teknikerDTU Bioengineeringanhe@bio.dtu.dk
Grith Miriam Maigaard HermansenPh.d.-studerendeDTU Bioengineering45 25 25 14grihe@bio.dtu.dk
Karina JansenLaborantDTU Bioengineering45 25 27 78kara@bio.dtu.dk
Kristoffer Jarlov JensenPostdocDTU Bioengineeringkrijen@dtu.dk
Anna JoensenSektionssekretærDTU Bioengineering45 25 26 39anjoe@dtu.dk
Isabella Friis JørgensenStuderende, Biotech AcademyDTU Bioengineering26 22 86 93isfj@bio.dtu.dk
Elena Karen Schandorff KarnerKontormedhjælperDTU Bioengineering45 25 26 16eksk@dtu.dk
Morten Kielland-BrandtProfessor emeritusDTU Bioengineering45 25 26 97mkb@bio.dtu.dk
Heiko T. KiesewalterPh.d.-studerendeDTU Bioengineering45 25 23 69heikok@dtu.dk
Ákos T. KovácsProfessorDTU Bioengineering45 25 25 27atkovacs@dtu.dk
Emma Marie Holsey KristiansenProjektudvikler, Biotech AcademyDTU Bioengineering24 24 52 92ehok@bio.dtu.dk
Thomas Ostenfeld LarsenProfessorDTU Bioengineering45 25 26 32tol@bio.dtu.dk
Ditte Hørling LiboriussenLaborantpraktikantDTU Bioengineeringditlib@dtu.dk
Rosalba A. MarekSektionssekretærDTU Bioengineering45 25 26 93rosama@dtu.dk
David TezePostdocDTU Bioengineering45 25 27 41davtez@dtu.dk
Mia Christine TheilmannPh.d.-studerendeDTU Bioengineering60 67 39 69mchth@bio.dtu.dk
Ulla Trodyb ThorsenPh.d. og HR administratorDTU Bioengineering45 25 26 18utth@dtu.dk
Ourania TzaraErhvervs-ph.d.DTU Bioengineeringoutza@dtu.dk
Mette Knattrup VendelboStudentermedhjælperDTU Bioengineeringmekv@dtu.dk
Julian BrandlPhD StuderendeDTU Bioengineeringjubra@bio.dtu.dk
Yannick BuijsPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringyabu@dtu.dk
Mandvi SharmaPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringmansh@bio.dtu.dk
Christina Bligaard PedersenStuderende, Biotech AcademyDTU Bioengineeringchrbl@bio.dtu.dk
Bjarke Bak ChristensenInstitutdirektørDTU Bioengineering30 66 42 33bbch@dtu.dk
Nicklas Juel PedersenProjektleder/webmaster Biotech Academy JuniorDTU Bioengineeringnped@bio.dtu.dk
Anantha Vithakshana PeramunaPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringanvip@dtu.dk
Jørgen Bonde PetersenServicemedarbejderDTU Bioengineeringjbpe@dtu.dk
Sofie Maiken Riisgård StarbækPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringsosta@dtu.dk
Michael Jakob PichlerPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringmijap@dtu.dk
Niels Danneskiold-SamsøePostdocDTU Bioengineeringndan@dtu.dk
Elise de ReusPh.d.-studerendeDTU Bioengineering45 25 26 70elisedr@bio.dtu.dk
Marcus DeichmannStudentermedhjælperDTU Bioengineeringmadei@dtu.dk
Karen Kiesbye DittmannPh.d.-studerendeDTU Bioengineering45 25 25 18kardit@dtu.dk
Tomas StruckoPostdocDTU Bioengineering45 25 25 99tomst@dtu.dk
Anders FolkessonLektorDTU Bioengineering35 88 63 11afol@dtu.dk
Rasmus John Normand FrandsenLektorDTU Bioengineering45 25 27 08rasf@bio.dtu.dk
Patrick GaddStuderende, Biotech AcademyDTU Bioengineeringpatga@bio.dtu.dk
Renata GalettiGæste forskerDTU Bioengineeringregale@dtu.dk
Sophia RasmussenLaborantDTU Bioengineeringsopr@dtu.dk
Lone GramProfessorDTU Bioengineering45 25 25 86gram@bio.dtu.dk
Vinoth WigneswaranPostdocDTU Bioengineering45 25 55 14vw@dtu.dk
Morten Ejby HansenPostdocDTU Bioengineering45 25 27 86me@bio.dtu.dk
Sebastian Ro Toft HansenPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringsebrth@dtu.dk
Zofia Dorota JarczynskaPostdocDTU Bioengineering45 25 29 97zofja@bio.dtu.dk
Lars JelsbakProfessor MSODTU Bioengineering45 25 61 29lj@bio.dtu.dk
Birgitte Kolby H. KarsbølStudieadministratorDTU Bioengineering45 25 26 94bkka@dtu.dk
Stephanie Nina KehletPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringstnk@bio.dtu.dk
Amalie Gro KlosterLaborant praktikantDTU Bioengineeringagrok@dtu.dk
Louise Nikoline LaubProjektkoordinatorDTU Bioengineering93 51 12 95lolau@dtu.dk