FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Peter MeinckeVærkstedslederDTU Bioengineering45 25 26 56petm@dtu.dk
Bodil KjeldgaardVirksomhedspraktikantDTU Bioengineering40 68 94 21bkjeld@dtu.dk
Sine Kongsbak ArvedsenVidenskabsformidler, AC-medarbejderDTU Bioengineeringsinearv@dtu.dk
Panagiotis KarachaliosVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringpankar@dtu.dk
Christina MilboVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringcmilbo@bio.dtu.dk
Bodil KjeldgaardVidenskabelig assistentDTU Bioengineering40 68 94 21bkjeld@dtu.dk
Thi Thuy Hang CaoVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringcaohang.nitra@gmail.com
Line Ledsgaard JensenVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringlilej@bio.dtu.dk
Maria Ines Sobral Lupi CaetanoVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringmsob@dtu.dk
Christine HeerupVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringannche@bio.dtu.dk